所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Inline Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Color | Silver |
| Packaging | Bulk |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Length | 358 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | In-Line |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 3.94" (100.00mm) |
| Tensile Strength | 124 lbs (56.2 kg) |
| Width | 0.350" (8.89mm) |
| Length | 1.17' (358.14mm) |
| Features | UV Resistant |
| rohs | 3.94" (100.00mm) |
| Unit Weight | 1.350 lbs |
| Cable Tie Length | :358mm |
| Cable Tie Width | :8.9mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Silver |
| Tensile Strength N/m² | :500N/mm² |
| Cable Bundle Diameter Min | :8mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :100mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.53 |
| Tariff No. | 39169010 |
咨询QQ
热线电话