所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Head Type | Torx |
| Material | Vanadium Steel |
| Number of Pieces | 1 |
| Size | T30 |
| Type | Driver Bit |
| Socket Type | :Square Drive |
| AF Size - Metric | :5.52mm |
| Tool Body Material | :Vanadium Steel |
| Drive Size - Metric | :12.7mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Drive Size - Imperial | :1/2" |
| Driver Size | :1/2" |
| Length | :55mm |
| Range | :M 6 - M 7 |
| Socket Style | :Hex Bit |
| Weight | :65g |
| Weight (kg) | 0.065 |
| Tariff No. | 82079030 |
咨询QQ
热线电话