所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| DC / DC Converter Type | :Isolated POL |
| DC / DC Converter Output Type | :Fixed |
| Input Voltage DC Min | :21.6V |
| Input Voltage DC Max | :24V |
| No. of Outputs | :2 |
| Output Voltage Nom. | :9V, -9V |
| Output Current Max | :111mA, 111mA |
| Output Power Max | :2W |
| DC / DC Converter Mounting | :Through Hole |
| Depth | :31.75mm |
| Width | :20.32mm |
| Height | :10.16mm |
| Isolation Voltage | :1kV |
| Output Current | :111mA |
| Output Current - Output 2 | :-111mA |
| Output Voltage | :9V |
| Output Voltage - Output 2 | :-9V |
| Power Rating | :2W |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Supply Voltage | :24V |
| Weight (kg) | 0.02 |
| Tariff No. | 85044090 |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 15 |
| Voltage - Output 1 | 9V |
| Voltage - Output 2 | -9V |
| Size / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Efficiency | 75% |
| Packaging | Tube |
| Current - Output (Max) | 111mA |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Package / Case | 24-DIP Module (12 Leads) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Voltage - Isolation | 1kV (1000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 2W |
| Power (Watts) - Max | 2W |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话