所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2B-MELF |
| Type | Switching Diode |
| Configuration | Single |
| Peak Average Forward Current | 0.2 A |
| Peak Reverse Recovery Time | 3000 ns |
| Peak Reverse Current | 0.001@125V uA |
| Peak Forward Voltage | 1 V |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 4 A |
| Operating Temperature | -65 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Trays |
咨询QQ
热线电话