所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | DC/DC Converters |
| RoHS | No |
| Product | Isolated |
| Output Power | 50 W |
| Input Voltage Range | 36 V to 75 V |
| Input Voltage (nominal) | 48 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage (Channel 1) | 3.3 V |
| Output Current (Channel 1) | 15 A |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case Size | DIP |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Output Type | Isolated |
| Series | JAW075 |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Part # Aliases | 108568841 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话