所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Built-In USB Hub | Yes |
| Colour | Black/Grey |
| Connection Type | USB |
| Keyboard Depth | 171.5mm |
| Keyboard Dimensions | 467.7 x 171.5 x 21.6mm |
| Keyboard Height | 21.6mm |
| Keyboard Layout | QWERTY (UK) |
| Keyboard Type | Standard |
| Keyboard Width | 467.7mm |
| Mouse Buttons | 3 |
| Mouse Tracking Method | Optical |
| Multimedia Keys | 10 |
| Normal Keys | 105 |
| Wired/Wireless Keyboard | Wireless |
| Wired/Wireless Mouse | Wireless |
咨询QQ
热线电话