所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Technology | Bipolar |
| Input Logic Level | TTL |
| Logical Function | Bus Transceiver |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Channels | 8 |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Output Type | 3-State |
| Package Type | CLLCC |
| Pin Count | 20 |
| Polarity | Non-Inverting |
| Propagation Delay Time | 10 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Output Logic Level | TTL |
| Logic Family | F |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话