所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| MCU Applications | :ZigBee |
| Architecture | :- |
| Core Size | :32bit |
| RAM Memory Size | :128KB |
| CPU Speed | :32MHz |
| No. of I/O's | :21 |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :56 |
| Embedded Interface Type | :Serial, SPI, UART |
| Supply Voltage Min | :2V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Controller Family/Series | :- |
| Core Size | :32bit |
| EEPROM Memory Size | :128KB |
| No. of ADC Inputs | :4 |
| No. of PWM Channels | :3 |
| No. of Timers | :3 |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Oscillator Type | :External |
| Packaging | :Cut Tape |
| Peripherals | :ADC, DAC, PWM, Timer |
| Supply Voltage Range | :2V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话