所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Module Applications | :AMR, Building Automation, Wireless Sensor Network, M2M Industrial Controls |
| MCU Supported Families | :JN5148 |
| Processor Type | :- |
| Wireless Protocol | :IEEE 802.15.4 |
| Module Interface | :JTAG, Serial, SPI, UART |
| Supply Voltage Min | :2.7V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Applications | :Robust and Secure Low Power Wireless, Telemetry, Toys & Gaming Peripherals |
| Development Tool Type | :Hardware / Software - Module |
| Supply Voltage Range | :2.7V to 3.6V |
| Weight (kg) | 0.25 |
| Tariff No. | 85256000 |
咨询QQ
热线电话