所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56TSOP |
| Cell Type | NOR |
| Density | 32 Mb |
| Architecture | Sectored |
| Block Organization | Symmetrical |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|3.3 V |
| Sector Size | 128Kbyte x 32 |
| Timing Type | Asynchronous |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Address Bus Width | 22/21 Bit |
| Interface Type | Parallel |
| Page Size | 8 Words |
| Standard Package | Trays |
| Address Bus Width | 22/21 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Words | 4M/2M |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSOP |
| Standard Package Name | TSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Bits per Word | 8/16 |
| Boot Block | No |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 56 |
| Maximum Operating Current | 54 |
| Maximum Random Access Time | 75 |
| Packaging | Tray |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Density | 32M |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Format - Memory | FLASH |
| Supplier Device Package | 56-TSOP (14x20) |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Memory Size | 32M (4M x 8, 2M x 16) |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 75ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话