所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56TSOP |
| Cell Type | NOR |
| Density | 64 Mb |
| Architecture | Sectored |
| Block Organization | Asymmetrical |
| Location Of Boot Block | Top |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Sector Size | 32Kbyte x 4|128Kbyte x 63 |
| Support of Page Mode | Yes |
| Timing Type | Asynchronous|Synchronous |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Address Bus Width | 22 Bit |
| Interface Type | Parallel|Serial |
| Page Size | 4 Words |
| Standard Package | Trays |
| Address Bus Width | 22 |
| Density | 64M |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Words | 4M |
| Pin Count | 56 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSOP |
| Standard Package Name | TSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Bits per Word | 16 |
| Boot Block | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.7 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 2 |
| Maximum Operating Current | 28 |
| Maximum Random Access Time | 85 |
| Packaging | Tray |
| Programming Voltage | 8.5 to 9.5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Format - Memory | FLASH |
| Supplier Device Package | 56-TSOP (14x20) |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Memory Size | 64M (4M x 16) |
| Voltage - Supply | 1.7 V ~ 2 V |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 85ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话