所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | General Purpose Relays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Coil Voltage | 48 V |
| Coil Resistance | 8000 Ohms |
| Switching Voltage | 250 VAC |
| Mounting Style | PCB |
| Contact Material | Silver Tin Oxide |
| Coil Termination | Solder Plating |
| Contact Termination | Pin |
| Height | 12.5 mm |
| Length | 29 mm |
| Power Consumption | 290 mW |
| Series | JS |
| Type | Power Relays |
| Width | 10 mm |
咨询QQ
热线电话