所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Width | :50mm |
| Shackle Clearance - Horizontal | :27mm |
| Shackle Clearance - Vertical | :29mm |
| Shackle Diameter | :8.0mm |
| Lock Material | :Brass |
| SVHC | :No SVHC (16-Dec-2013) |
| Body Material | :Brass |
| Material | :Brass |
| Size (mm) | :50mm |
| Weight (kg) | 0.307 |
| Tariff No. | 83011000 |
咨询QQ
热线电话