所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Color | Black |
| Series | K |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Type | Knob |
| Part # Aliases | 1437621-5 |
| Industry Aliases | 1437621-5, K1255BS1/4 |
| Subcategory | Switch Accessories |
| Lead Time | 59 Days |
| Diameter | 1.252" (31.80mm) |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Material | Metal |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.750" (19.05mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 25 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| スピナーのタイプ | 曲柄 |
| 颜色 | 黑色 |
| 指示灯位置 | 侧 |
| スピン プレート | 不带 |
| シャフト サイズ | 6.35 mm [ .25 in ] |
| 材料 | 铝 5056-H18 |
| 直径 | 31.75 mm [ 1.25 in ] |
| 裙板 | 不带 |
| 产品类型 | 旋钮 |
| スピナーの色 | 黑色 |
| 旋钮设计 | 3 个凹槽 |
| スピナー | 带有 |
| 指示灯种类 | 曲柄 |
咨询QQ
热线电话