所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Standby (Power Down) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.063" (1.60mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Current - Supply (Max) | 20mA |
| Frequency | 55MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 2,000 |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Type | XO (Standard) |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
咨询QQ
热线电话