所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Hole Dia | :30mm |
| LED Color | :Red / Yellow / Green |
| Forward Current / Color | :40mA |
| Color | :Multicolor |
| Current Rating | :75mA |
| Light Functions | :Red, Green, Yellow Light |
| Power Connection Type | :Terminals |
| Weight (kg) | 0.141 |
| Tariff No. | 85414010 |
| Connection | 4-PinEuroQD |
| Input | PNP |
| LEDFunction | 3Color:ChooseGreen,RedorYellowON,FlashingorAlternating |
| LensColor | Multicolor |
| LensStyle | Dome |
| PrimaryType | PilotLight |
| Termination | QuickConnect |
| Type | LED |
| Voltage,Supply | 18-30VDC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话