所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case | DIP8 |
| Input voltage | 3...40V |
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Integrated circuit type | DC-DC converter |
| Gross weight | 0.83 g |
| Frequency | 100-100kHz |
| Multiplicity | 1 |
| Kind of integrated circuit | step up/down |
| Collective package [pcs] | 3000 |
| spg | 3000 |
咨询QQ
热线电话