所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Part # Aliases | KA34063ADSTF_NL |
| Life | Obsolete |
| Number of Outputs | 1 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 100Hz ~ 100kHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC N |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.5A |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost), Inverting |
| Voltage - Input | 3 V ~ 40 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话