所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Current Mode PWM Controllers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Rise Time | 40 ns |
| Fall Time | 40 ns |
| Number of Outputs | 1 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOP-8 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Output Current | 1000 mA |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 95 |
| Life | Obsolete |
| Duty Cycle | 100% |
| Flyback | No |
| Buck | No |
| Cuk | No |
| Standard Package | 95 |
| Boost | No |
| Isolated | No |
| PWM Type | Current Mode |
| Frequency - Max | 500kHz |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 30 V |
| Inverting | No |
| Doubler | No |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Divider | No |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 倍增器 | No |
| 分频器 | No |
| PWM 类型 | Current Mode |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 10 V ~ 30 V |
| 降压 | No |
| 反向 | No |
| 封装/外壳 | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 反激式 | No |
| 频率 - 最大值 | 500kHz |
| 占空比 | 100% |
| 输出数 | 1 |
| 升压 | No |
咨询QQ
热线电话