所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3TO-92R |
| Type | Voltage Detector |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 3.15 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.45 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0.3 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 15 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 500 uA |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Maximum Power Dissipation | 200 mW |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Supplier Package | TO-92R |
| Standard Package Name | TO-92 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Maximum Power Dissipation | 200 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 3.15 |
| Maximum Supply Current | 500 |
| Typical Reset Threshold Voltage | 3.3 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Manual Reset | No |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.45 |
| Monitored Voltage | 2.5 to 4.5 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 15 |
| Programmability | No |
| Minimum Operating Supply Voltage | 0.3 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 3.3V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Package/Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | KA75330ZTACT |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Operating Supply Current | 500 uA |
| Package / Case | TO-92-3 Kinked Lead |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Supervisory Circuits |
| Undervoltage Threshold | 3.15 V |
| Unit Weight | 0.006279 oz |
| Threshold Voltage | 2.5 V to 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Voltage - Max | 15 V |
| Supply Voltage - Min | 0.3 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | KA75330Z |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Watchdog | No Watchdog |
| Overvoltage Threshold | 3.45 V |
| 电压 - 阈值 | 3.3V |
| 输出 | Open Drain or Open Collector |
| 供应商器件封装 | TO-92-3 |
| 复位 | Active Low |
| 操作温度 | -25°C ~ 85°C |
| 受监控电压数 | 1 |
| 封装/外壳 | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| 类型 | Simple Reset/Power-On Reset |
| Number of Inputs Monitored | 1 Input |
| Watchdog Timers | No Watchdog |
| Brand | Fairchild Semiconductor |
| Output Type | Open Collector / Drain |
| Length | 4.58 mm |
| Battery Backup Switching | No Backup |
| Output Current | 30 mA |
| Height | 4.58 mm |
| Pd - Power Dissipation | 200 mW |
咨询QQ
热线电话