所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Output Type | Fixed |
| Polarity | Negative |
| Output Voltage | - 15 V |
| Output Current | 2.2 A |
| Load Regulation | 300 mV |
| Input Voltage MAX | - 35 V |
| Line Regulation | 300 mV |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | TO-220 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Number of Outputs | 1 |
| Packaging | Rail |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话