所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48QFN EP |
| Resolution | 10 Bit |
| Sampling Rate | 210 Msps |
| Number of Analog Inputs | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Digital Interface Type | Parallel|LVDS |
| Input Type | Voltage |
| Signal to Noise Ratio | 60.8(Typ) dBFS |
| Sample and Hold | Yes |
| Standard Package | Trays |
| Unit Pack | 1 |
| MOQ | 50 |
| Number of Bits | 10 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial, SPI™ |
| Sampling Rate (Per Second) | 210M |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Inputs and Type | 1 Differential |
| Number of Converters | 1 |
| Package/Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Conversion Rate | 210 MS/s |
| Maximum Power Dissipation | 242 mW |
| Voltage Reference | Internal |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Interface Type | LVDS, Parallel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN EP |
| Factory Pack Quantity | 260 |
| SNR | 60.8 dBFS |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| DNL - Differential Nonlinearity | 0.5 LSB |
| Analog Supply Voltage | 1.8 V |
| Power Consumption | 219 mW |
| Number of ADC Inputs | 1 Input |
| Type | High Speed ADC |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Analog to Digital Converters |
| Brand | Intersil |
| Output Type | LVCMOS, LVDS |
| SNR - Signal to Noise Ratio | 60.8 dB |
| Input Voltage | 1.47 V |
| Gain Error | 0.6 % FSR |
| Reference Type | Internal |
| INL - Integral Nonlinearity | 0.75 LSB |
| Length | 7 mm |
| Digital Supply Voltage | 1.8 V |
| Series | KAD5510P-21 |
| Height | 0.85 mm (Max) |
| Pd - Power Dissipation | 242 mW |
咨询QQ
热线电话