所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 10 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 100 W |
| Product Height | 55.37 mm |
| Product Length | 139.19 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 10 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Height | 2.220" (56.40mm) |
| Size / Dimension | 3.500" L x 2.811" W (88.90mm x 71.40mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 100W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话