所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 5V |
| Connection Method | Silver Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | 12.3mm (Round) |
| Lens Style/Size | Round with Flat Top, 14mm |
| Color | Green |
| Lens Color | Green |
| Standard Package | 1 |
| Type | Incandescent |
咨询QQ
热线电话