所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Input Current Type | DC |
| Isolation Voltage | 5000 V ac |
| Maximum Current Transfer Ratio | 600% |
| Maximum Forward Voltage | 1.4V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Mounting Type | PCB Through Hole |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Device | Transistor |
| Package Type | PDIP |
| Typical Fall Time | 3µs |
| Typical Rise Time | 4µs |
| Case | DIP4 |
| Insulation voltage | 5kV |
| Turn-on time | 4µs |
| Mounting | THT |
| Type of semiconductor component | optocoupler |
| Turn-off time | 3µs |
| Output type | transistor |
| Gross weight | 0.44 g |
| Number of channels | 1 |
| Multiplicity | 1 |
| Current transfer ratio at forward current | 50-600%@5mA |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| spg | 1000 |
| 典型上升时间 | 4µs |
| 输出设备 | 晶体管 |
| 最大正向电压 | 1.4V |
| 最大输入电流 | 50 mA |
| 安装类型 | PCB通孔 |
| 隔离电压 | 5000 V ac |
| 封装类型 | PDIP |
| 针数目 | 4 |
| 典型下降时间 | 3µs |
| 输入电流类型 | 直流 |
| 最大电流传输比 | 600% |
| 通道数目 | 1 |
咨询QQ
热线电话