所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Design | Straight Knurl |
| Shaft Size | 3.17 mm |
| Diameter | 12.7 mm |
| Color | Natural |
| Indicator Style | Numbers |
| Series | KBS |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Part # Aliases | 4-1437621-9 |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Material | Metal |
| Indicator | Line on Top |
| Height | 0.950" (24.13mm) |
| Standard Package | 400 |
| Type | Knurled, Straight |
| Other Names | 4-1437621-9 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话