所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Aluminum |
| Design | Diamond Knurl |
| Shaft Size | 6.35 mm |
| Diameter | 31.75 mm |
| Color | Natural |
| Indicator Style | Line |
| Series | KD |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Type | Knobs |
| Part # Aliases | 6-1437621-8 |
| Industry Aliases | 6-1437621-8, KD1250A1/4 |
| Subcategory | Switch Accessories |
| Lead Time | 59 Days |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.750" (19.05mm) |
| Standard Package | 200 |
| Other Names | 6-1437621-8 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 材料 | 5056 铝合金 |
| 颜色 | 自然 |
| 指示灯位置 | 侧 |
| スピン プレート | 不带 |
| シャフト サイズ | 6.35 mm [ .25 in ] |
| 直径 | 31.75 mm [ 1.25 in ] |
| 裙板 | 不带 |
| 产品类型 | 旋钮 |
| 旋钮设计 | 金刚石滚花 |
| スピナー | 不带 |
| 指示灯种类 | 线路 |
咨询QQ
热线电话