所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | :KD |
| Gender | :Plug |
| Voltage Rating | :250VAC |
| Current Rating | :10A |
| Connector Mounting | :Panel |
| Contact Termination | :Screw |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Weight (kg) | 0.0388 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话