所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Color | Natural |
| Series | KD |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Type | Knob |
| Part # Aliases | 7-1437621-6 |
| Diameter | 0.940" (23.90mm) |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Material | Metal |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Standard Package | 250 |
| Other Names | 7-1437621-6 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Knob / Dial Style | :Round Knurled with Indicator Line |
| Shaft Diameter | :6.37mm |
| Knob Diameter | :23.9mm |
| Shaft Type | :Round |
| Knob Material | :Aluminium |
| Body Material | :Aluminum |
| Weight (kg) | 0.014 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话