所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Industry Aliases | KDE1206PHV2 MS.A.GN |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 98 Days |
| Frame Dimensions | :60mm x 60mm x 15mm |
| Supply Voltage | :12VDC |
| Current Rating | :80mA |
| Flow Rate - Imperial | :18cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :0.5m³/min |
| Noise Rating | :31dBA |
| Bearing Type | :Vapo |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| Series | :KDE |
| Approval Bodies | :CE, TUV, UL |
| Case Material | :PBT Plastic |
| Current Consumption | :0.08A |
| Current Type | :DC |
| External Depth | :15mm |
| External Height | :60mm |
| External Width | :60mm |
| Lead Length | :300mm |
| Power Consumption | :1.0W |
| Speed Range Max | :3800rpm |
| Weight (kg) | 0.21 |
| Tariff No. | 84145920 |
| AirFlow | 18CFM |
| BearingType | Vapo |
| Brand/Series | KDESeries |
| Configuration | Square |
| Current,Rating | 0.08A |
| Dimensions | 2.36x2.36x0.6(60x60x15)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 2.36x2.36x0.6In. |
| Dimensions,mm | 60x60x15mm |
| Direction | ExhaustoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 31dBA |
| Power,Rating | 1W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 2.36x0.6(60x15)In.(mm) |
| Size,Fan | 2.36x0.6(60x15)In.(mm) |
| Speed | 3800RPM |
| StaticPressure | 0.14In.(H2O) |
| Termination | Leadwires |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 12VDC |
| Weight | 42g |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| Fan material | thermoplastic |
| Fan kind | axial |
| Fan type | DC |
| Wire size | 28AWG |
| Fans efficiency | 30.58m3/h |
| spg | 200 |
| Static pressure | 3.55mm H2O |
| Leads | 2 leads |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Rated current | 0.08A |
| Fan motor | brushless DC motor |
| Current and power consumption tolerance | ±15% |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Power consumption | 1W |
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating voltage | 6...13.8V |
| Enclosure material | thermoplastic |
| Insulation class | E |
| Multiplicity | 1 |
| Additional functions | Autorestart |
| Bearing type | Vapo |
| Min insulation resistance | 500MΩ |
| Cable length | 300mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Fan dimensions | 60x60x15mm |
| Noise level | 31dBA |
| Rotational rate/speed | 3800 (±15%)rpm |
| Collective package [pcs] | 200 |
咨询QQ
热线电话