所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Dipped |
| Capacitance Value | 47 uF |
| Voltage | 6.3 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Lead Pitch For Radial | 2.54 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Termination Style | Radial |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Product Diameter | 6(Max) mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
咨询QQ
热线电话