所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | General Purpose Relays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Form | 4 Form C (4PDT-BM) |
| Coil Voltage | 24 V |
| Coil Resistance | 650 Ohms |
| Mounting Style | Socket |
| Contact Material | Silver |
| Coil Type | Bifurcated, Monostable |
| Contact Termination | Plug |
| Height | 34.9 mm |
| Length | 28.2 mm |
| Power Consumption | 0.9 W |
| Series | KHA |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Type | Ice Cube Style Relay |
| Width | 21.8 mm |
| Part # Aliases | 7-1393122-1 |
| Industry Aliases | 7-1393122-1, KHAU-17D16-24 |
| Subcategory | Electromechanical Relay |
| Packaging | Tray | Box |
| Lead Time | 63 Days |
| Coil Current | 37.5mA |
| Turn On Voltage (Max) | 18 VDC |
| Features | Insulation - Class B |
| Coil Power | 900 mW |
| Relay Type | General Purpose |
| Termination Style | Plug In |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Release Time | 6ms |
| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Operate Time | 13ms |
| Contact Rating (Current) | 1A |
| Standard Package | 50 |
| Mounting Type | Socketable |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Application | General Purpose |
| Contact Configuration | 4PDT |
| Depth | 0.858in |
| Terminal Type | Solder |
| Contact Current Rating | 1 A |
| Product Range | :TE - KHA Series |
| Contact Current | :1A |
| Contact Voltage VAC | :120V |
| Contact Voltage VDC | :30V |
| Carry Current | :1A |
| Weight (kg) | 0.032 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Brand/Series | KHASeries |
| ContactForm | 4PDT |
| CurrentRating | 1A |
| Current,Rating | 1A |
| Dimensions | 1.111in.Lx0.858in.Wx1.375in.H |
| Function | GeneralPurpose |
| Material,Contact | BifurcatedCrossBar,GoldOverlaySilver |
| MountingType | Socket |
| NumberofPins | 14 |
| RelayType | ElectroMechanical |
| Resistance,Coil | 650Ohms |
| Standards | UL,CSA,RoHS |
| Termination | Solder |
| TycoPartNumber | 7-1393122-1 |
| Voltage,Control | 24VDC |
| Voltage,Rating | 240VAC |
咨询QQ
热线电话