所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 90 Days |
| Diameter - Shaft | 0.177" (4.50mm) |
| Voltage - Rated | 1.3VDC |
| Diameter - Body | 0.191" (4.85mm) |
| RPM | 9500 RPM |
| Standard Package | 3,500 |
| Termination Style | Solder Tab |
| Weight | 0.001 lb (0.45g) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.185" (4.70mm) |
| Gear Reduction Ratio | None |
| Voltage Range | 1.1 ~ 1.5VDC |
| Type | Vibration DC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | P14793CT |
咨询QQ
热线电话