所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Length | 18.67 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Red |
| Product Height | 13.46 |
| Product Depth | 12.44 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Push In - Push Rivet |
| Material | Nylon |
| Size / Dimension | 0.73" L x 0.49" W x 0.53" H (18.7mm x 12.4mm x 13.5mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S Ties |
| rohs | 0.73" L x 0.49" W x 0.53" H (18.7mm x 12.4mm x 13.5mm) |
| Mounting Hole Dia | :3.7mm |
| Mount Fixing Type | :Rivet |
| Mount Material | :Nylon (Polyamide) |
| Mount Colour | :Red |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Body Length | :18.7mm |
| Colour | :Red |
| External Length / Height | :3mm |
| External Width | :12.4mm |
| Fixing Hole Diameter | :3.7mm |
| Height | :3mm |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话