所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2SIP |
| Family | KMI15/1 |
| Features | Gear Tooth Type |
| Supplier Device Package | 2-SIP |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Sensing Range | * |
| Standard Package | 600 |
| Current - Output (Max) | 8.4mA |
| Type | Special Purpose |
| Package/Case | SOT-453A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | - 0.5 V to + 16 V |
| Factory Pack Quantity | 600 |
| Product Category | Speed Sensors |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Termination Style | Through Hole |
| Mounting Style | Through Hole |
| Supply Voltage - Max | 16 V |
| Maximum Frequency | 25 kHz |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Part # Aliases | KMI15/1 T/R |
| Maximum Output Current | 16.8 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 电流 - 输出(最大值) | 8.4mA |
| 供应商器件封装 | 2-SIP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 12V |
| 特性 | Gear Tooth Type |
| 类型 | Special Purpose |
| 封装/外壳 | SOT-453A |
| 感应范围 | * |
| 输出类型 | Digital, Open Collector |
咨询QQ
热线电话