所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Gear Tooth Type |
| Supplier Device Package | 2-SIP |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Standard Package | 1,300 |
| Current - Output (Max) | 8.4mA |
| Type | Special Purpose |
| Package/Case | SOT-453C |
咨询QQ
热线电话