所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Gear Tooth Type |
| Supplier Device Package | 2-SIP |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Sensing Range | 0mm ~ 2.3mm |
| Standard Package | 800 |
| Current - Output (Max) | 8.4mA |
| Type | Special Purpose |
| Package/Case | SOT-453C |
| Factory Pack Quantity | 800 |
| Product Category | Speed Sensors |
| Termination Style | Through Hole |
| Mounting Style | Through Hole |
| Part # Aliases | KMI15/4 T/R |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话