所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Length | :100mm |
| Sensor Body Material | :Stainless Steel |
| Thermocouple Type | :K |
| Sensing Temperature Min | :-50°C |
| Sensing Temperature Max | :+1100°C |
| Body Material | :Stainless Steel |
| Conductor Make-up | :7/0.2mm |
| External Diameter | :1mm |
| External Length / Height | :500mm |
| Heat Temperature Range | :-40°C to +1100°C |
| Material | :310 Stainless Steel |
| Material Composition | :Stainless Steel |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.2mm |
| Sensor Type | :Thermocouple Type K |
| Temperature Measuring Range | :-40°C to +1100°C |
| Temperature Sensing Range | :-50°C to +1100°C |
| Thread Size | :M8 x 1.0mm thread L=25 |
| Weight (kg) | 0.016 |
| Tariff No. | 90259000 |
咨询QQ
热线电话