所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Aluminum |
| Design | Straight Knurl with Bar Pointer |
| Shaft Size | 6.35 mm |
| Diameter | 12.7 mm |
| Color | Black |
| Indicator Style | Line |
| Packaging | Bulk |
| Series | KPN |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Part # Aliases | 9-1437622-2 |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Indicator | Line on Side |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Standard Package | 25 |
| Type | Knurled, Straight |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Brand/Series | KPNSeries |
| Diameter,Inner | 0.25in. |
| Diameter,Knob | 0.5In. |
| Diameter,Shaft | 0.5in. |
| KnobType | Instrumentation/Control |
| ShaftSize | 0.25in. |
| Standards | RoHSCompliant,ELVCompliant |
| TycoPartNumber | 9-1437622-2 |
| 材料 | 铝 5056 |
| 颜色 | 黑色 |
| 指示灯位置 | 侧 |
| スピン プレート | 不带 |
| シャフト サイズ | 6.35 mm [ .25 in ] |
| 直径 | 12.7 mm [ .5 in ] |
| 裙板 | 不带 |
| 产品类型 | 旋钮 |
| 旋钮设计 | 带条形指针的直式滚花 |
| スピナー | 不带 |
| 指示灯种类 | 线路 |
咨询QQ
热线电话