所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Protocol | RMII |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 75 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Type | Transceiver |
| Other Names | 576-3788 |
| Data Rate | :100Mbps |
| Ethernet Type | :IEEE 802.3 |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :24 |
| IC Interface Type | :RMII |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| No. of Ports | :1 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Current | :49mA |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话