所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4 |
| PCB | 24 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 49(Typ) |
| Power Supply Type | Digital |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| JTAG Support | No |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Standard Supported | 10BASE-T|100BASE-TX|IEEE 802.3 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Data Rate | 100Mbps |
| Typical Data Rate | 10/100 |
| Integrated CDR | No |
| Package Length | 4 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Pin Count | 24 |
| PHY Line Side Interface | No |
| Packaging | Tape and Reel |
| Package Height | 0.83 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Lead Shape | No Lead |
| Protocol | RMII |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Type | Transceiver |
| Package/Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 576-3843-1 |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX |
| Series | KSZ8021RNL |
| Data Rate | 10 Mb/s, 100 Mb/s |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 49 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V, 2.625 V, 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | QFN-24 |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V, 2.375 V, 1.71 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Ethernet Type | :IEEE 802.3 |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :24 |
| IC Interface Type | :RMII |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| No. of Ports | :1 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Current | :49mA |
| Supply Voltage Range | :3.135V to 3.465V |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话