所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 5 |
| PCB | 32 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| UTOPIA Level | No |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 53(Typ) |
| Power Supply Type | Analog |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| JTAG Support | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Standard Supported | 10BASE-T|100BASE-TX|IEEE 802.3|IE... |
| Supplier Package | MLF EP |
| Standard Package Name | MLF |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Data Rate | 100Mbps |
| Typical Data Rate | 10/100 |
| Integrated CDR | No |
| Package Length | 5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Pin Count | 32 |
| PHY Line Side Interface | No |
| Packaging | Tape and Reel |
| Package Height | 0.84 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Lead Shape | No Lead |
| Protocol | RMII |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 32-MLF® (5x5) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 576-3623-1 |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Dimensions | 5 x 5 x 0.85mm |
| Height | 0.85mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Package Type | MLF |
| Typical Data Rate | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Width | 5mm |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX |
| Series | KSZ8041NLJ |
| Data Rate | 10 Mb/s, 100 Mb/s |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 53 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 协议 | RMII |
| 双工 | Full |
| 供应商器件封装 | 32-MLF® (5x5) |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 3.135 V ~ 3.465 V |
| 封装/外壳 | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| 类型 | Transceiver |
| 驱动器/接收器数 | 1/1 |
| 典型工作电源电压 | 3.3 V |
| Board Level Components | Y |
| 标准支持 | IEEE 802.3 |
| 最高工作温度 | +70 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 0.85mm |
| 最低工作温度 | 0 °C |
| 典型数据速率 | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| 宽度 | 5mm |
| 封装类型 | MLF |
| 引脚数目 | 32 |
| 长度 | 5mm |
| 尺寸 | 5 x 5 x 0.85mm |
| 每片芯片通道数目 | 1 |
咨询QQ
热线电话