所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Protocol | RMII |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Type | Transceiver |
| Other Names | 576-4175-1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Dimensions | 5 x 5 x 0.8mm |
| Height | 0.8mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Package Type | QFN |
| Pin Count | 32 |
| Power Supply Type | Single |
| Standard Supported | IEEE 802.3 |
| Typical Data Rate | 10/100Mbit/s |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Width | 5mm |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX |
| Series | KSZ8081RNB |
| Data Rate | 10 Mb/s, 100 Mb/s |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 47 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V, 2.625 V, 1.89 V |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V, 2.375 V, 1.71 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Ethernet Type | :IEEE 802.3 |
| Supply Voltage Min | :3.135V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :32 |
| IC Interface Type | :MII, RMII |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000067 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话