所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 10 |
| PCB | 64 |
| Screening Level | Commercial |
| Fiber Support | No |
| Pin Count | 64 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 88(Typ)|123(Typ) |
| PHY/Transceiver Interface | MII |
| Power Supply Type | Single |
| Vlan Support | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.71V|2.375V |
| JTAG Support | No |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Integrated Led Drivers | Yes |
| Supplier Package | LQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Typical Data Rate | 10/100 |
| Maximum Data Rate | 100 |
| Package Length | 10 |
| Internal Memory Buffer Size | 32KB |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89V|3.465V |
| Package Height | 1.4 |
| Number of Primary Switch Ports | 3 |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8V|3.3V |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Switch |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 115mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Standard Package | 160 |
| Interface | I²C, SPI |
| Other Names | 576-3459 |
| Package/Case | 64-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Ethernet Switches |
| Ethernet Connection Type | 100Base-TX, 10Base-T |
| Series | KSZ8873 |
| Data Rate | 10 Mbps, 100 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 2 |
| Maximum Supply Current | 86 mA, 115 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | LQFP-64 |
| Supply Voltage - Min | 1.69 V |
| Standard Supported | IEEE 802.1 p/d/q |
| Type | Intergrated 3 Port Managed Switch |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Data Rate (Typ) | 10/100 Mbps |
| VLAN Support | Yes |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89/3.465 V |
| Package Type | LQFP |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71/2.375 V |
| 协议 | Ethernet |
| 功能 | Switch |
| 操作温度 | 0°C ~ 70°C |
| 电压 - 电源 | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| 接口 | I²C, SPI |
| 标准 | 10/100 Base-T/TX PHY |
| 封装/外壳 | 64-LQFP |
| 电流 - 电源 | 115mA |
咨询QQ
热线电话