所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Switch |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 64-PQFP (10x10) |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 115mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Standard Package | 1,000 |
| Interface | I²C, SPI |
| Package/Case | 64-LQFP |
| Product | Ethernet Switches |
| Series | KSZ8873 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LQFP-64 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话