所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 10 |
| PCB | 64 |
| Screening Level | Extended |
| Fiber Support | No |
| Pin Count | 64 |
| EU RoHS | Compliant |
| PHY/Transceiver Interface | MII |
| Power Supply Type | Single |
| Vlan Support | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.69V|2.5V |
| JTAG Support | No |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Integrated Led Drivers | Yes |
| Supplier Package | LQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Typical Data Rate | 10/100 |
| Maximum Data Rate | 100 |
| Package Length | 10 |
| Internal Memory Buffer Size | 32KB |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89V|3.465V |
| Package Height | 1.4 |
| Number of Primary Switch Ports | 3 |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8V|3.3V |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Switch |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 115mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Standard Package | 160 |
| Interface | I²C, SPI |
| Other Names | 576-3996 |
| Package/Case | 64-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | +125 °C |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Ports | 3 |
| Package Type | LQFP |
| Typical Data Rate | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| VLAN Support | Yes |
| Product | Ethernet Switches |
| Series | KSZ8873 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LQFP-64 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| VLAN支持 | 是 |
| 典型工作电源电压 | 2.5 V 3.3 V |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +125 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| PHY/收发器接口 | MII |
| 电源类型 | 单 |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 典型数据速率 | 10 Mbps, 100 Mbps |
| 封装类型 | LQFP |
| 引脚数目 | 64 |
| 端口数 | 3 |
咨询QQ
热线电话