所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 12 |
| PCB | 64 |
| Screening Level | Commercial |
| Fiber Support | No |
| Pin Count | 64 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 105(Typ) |
| PHY/Transceiver Interface | MII |
| Power Supply Type | Single |
| Vlan Support | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.69V|2.5V |
| JTAG Support | No |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Integrated Led Drivers | Yes |
| Supplier Package | LQFP |
| Standard Package Name | QFP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Typical Data Rate | 10/100 |
| Maximum Data Rate | 200 |
| Package Length | 12 |
| Internal Memory Buffer Size | 32KB |
| Maximum Operating Supply Voltage | 1.89V|3.465V |
| Package Height | 1.4 |
| Number of Primary Switch Ports | 3 |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8V|3.3V |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Switch |
| Protocol | Ethernet |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Standards | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 115mA |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Standard Package | 160 |
| Interface | I²C, SPI |
| Other Names | 576-3460 |
| Package/Case | 64-LQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | Ethernet Switches |
| Ethernet Connection Type | 10/100 Base-TX |
| Series | KSZ8873 |
| Data Rate | 100 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Transceivers | 1 |
| Maximum Supply Current | 115 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | LQFP-64 |
| Protocol Supported | 802.1d |
| Supply Voltage - Min | 2.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Data Rate (Typ) | 10/100 Mbps |
| VLAN Support | Yes |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89/3.465 V |
| Package Type | LQFP |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/3.3 V |
| Ethernet Type | :IEEE 802.3u |
| Digital IC Case Style | :LQFP |
| No. of Pins | :64 |
| IC Interface Type | :MII, RMII |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :8873 |
| No. of Ports | :3 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Current | :115mA |
| Supply Voltage Range | :2.5V, 3.3V |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话