所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Detection Range | 10 mm |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| IP Rating | IP67 |
| LED Status Display | Yes |
| Light Source | Green LED |
| Maximum Current | 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Output Type | NPN |
| Supply Voltage | 10 → 30 V dc |
| Switching Frequency | 10 kHz |
| Body dimensions | 30.4 x 53 x 80mm |
| Sensor type | photoelectric |
| Multiplicity | 1 |
| Operation mode | reflective |
| Switching frequency max | 10kHz |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Connection | connector M12 |
| Operating temperature | -10...55°C |
| Number of pins | 5 |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Range | 10mm |
| Output configuration | NPN |
| Sealing | IP67 |
| Operating current max | 0.1A |
| LED 状态显示 | 是 |
| IP 防护等级 | IP67 |
| 最大电流 | 100 mA |
| 电源电压 | 10 → 30 V 直流 |
| 最高工作温度 | +55°C |
| 光源 | 绿色 LED |
| 最低工作温度 | -10°C |
| 外壳材料 | 压铸锌 |
| 检测范围 | 10mm |
| 输出类型 | NPN |
| 电气连接 | M12 连接器 |
| 切换频率 | 10 kHz |
咨询QQ
热线电话