所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Industrial Power Fuses |
| Product Type | Class CC Fuse |
| Body Style | Cartridge Fuses |
| Current Rating | 5 A |
| Voltage Rating AC | 600 V |
| Fuse Type | Fast Blow |
| Fuse Size / Group | Limitron |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Clip |
| Series | KTK-R |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Factory Pack Quantity | 3 |
| Unit Weight | 0.319935 oz |
咨询QQ
热线电话