所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case | SOD68 |
| Multiplicity | 1 |
| Operating current max | 10mA |
| Mounting | THT |
| Integrated circuit type | temperature sensor |
| Resistance | 980Ω |
| Gross weight | 0.16 g |
| Temperature measuring range | 0...175°C |
| spg | 25 |
| Collective package [pcs] | 25 |
| Dimensions | see |
咨询QQ
热线电话